Lihovar a likérka Velká Polom

spol. s r.o.

www.lihovar-polom.cz

Velkopolomské destiláty

Velkopolomská SLIVOVICE PRAVÁ 45% vol.

náhled produktu

Je ušlechtilý, jemný, ovocný destilát s typickou švestkovou vůní a jemnou chutí. Tento pravý ovocný destilát je vyráběn ze sladce zralých, kvalitních odrůd švestek. Přírodně prokvašené ovoce a 3x destilovaný kvas dává vzniknout vynikající pravé Velkopolomské Slivovici, kterou s obj. alkoholu 50% lze užívat jako prevenci nachlazení nebo jen tak, pro zpříjemnění volných chvil a rodinných oslav.

ObsahCena
0,5 l230 Kč

Velkopolomský JABLEČNÝ DESTILÁT PRAVÝ 50% vol.

náhled produktu

Je nejoblíbenější ovocný destilát s typickou chutí a vůní sladkých, zralých jablek. Velmi oblíbený a známý v jižních zemích jako calvados se v posledních letech opět dostává na výslunní, hlavně díky pěstitelskému pálení. Náš pravý Jablečný destilát je díky dokonalému zpracování, jemné chuti a se svými 50% obj. alkoholu a také nízkou cenou velkým konkurentem Slivovice!

ObsahCena
1,0 l325 Kč

Velkopolomská VÍNOVICE PRAVÁ 45% vol.

náhled produktu

Hroznové víno použité k pálení naší pravé Vínovice je v nejvyšší zralosti plné cukrů a slunce a jeho jemná chuť a vůně Vám připomene dobu vinobraní a bude Vám příjemně na těle i na duši.

ObsahCena
0,5 l210 Kč

Velkopolomská TŘEŠŇOVICE PRAVÁ 45% vol.

náhled produktu

Je pravá ovocná pálenka z čerstvých a šťavnatých třešní. Výrazné aroma zralé dužiny třešně a pecky přechází do hotového destilátu a zanechává příjemně hladkou chuť s nahořklou stopou.

ObsahCena
0,5 l210 Kč

LÍH KONZUMNÍ 80% vol.

ObsahCena
0,5 l225 Kč
1,0 l430 Kč
 

Copyright © 2007 Lihovar a likérka Velká Polom, spol. s.r.o. e-mail: lihovar.polom@volny.cz | XHTML 1.0 Strict | CSS