Lihovar a likérka Velká Polom

spol. s r.o.

www.lihovar-polom.cz

Velkopolomské likéry

Velkopolomský TUZEMÁČEK 37,5% vol.

náhled produktu

Jemně nasládlou chuť a neobyčejně příjemné aroma našeho Tuzemáčku, kterou oceňují již stovky spokojených zákazníků, si zamilujete! Bez našeho Tuzemáčku se neobejde žádná hospodyňka při výrobě cukroví, grogu či vaječného likéru a každý manžel si najde chvilku zaskočit do domácí spíže a provonět si den malou půlečkou!

ObsahCena
1,0 l210 Kč

Velkopolomská VODKA 37,5% vol.

náhled produktu

Křišťálově čistá a chladivá, jemná Vodka Vám zachutná jak samotná, tak i ve všech míchaných nápojích. Její jemná chuť Vás překvapí a příjemně povzbudí.

ObsahCena
1,0 l215 Kč

ZELENÁ 19% vol.

náhled produktu

Safírově zelená barva naší Velkopolomské Zelené je ideální pro míchané drinky. Je lehce nasládlá a její osvěžující mátová chuť a vůně vyburcuje Vaše chuťové buňky!

ObsahCena
0,5 l95 Kč

HOŘKÁ 35% vol.

náhled produktu

Typická hořká chuť i vůně fernetu, získaná bylinnými extrakty řadí naši bylinnou Hořkou mezi favority v léčbě žaludečních obtíží. Lze ji rovněž doporučit pro všechny vyznavače „chlapských“ likérů hořké chuti.

ObsahCena
0,5 l135 Kč

Velkopolomská BYLINNÁ 35% vol.

náhled produktu

Jemný, mírně sladkohořký bylinný likér s příjemným aroma bylinek, podobný becherovce. Bylinky jsou zdraví, užívejte ji tedy jako lék, tak jako mnoho spokojených zákazníků Lázní Klimkovice, jež pravidelně zásobujeme, nebo jen tak, pro zpříjemnění chvil strávených s přáteli.

ObsahCena
0,5 l135 Kč

Velkopolomská NAPOLEON brendy 36% vol.

náhled produktu

Jemná a podmanivá chuť brendy vždy navodí pohodu a dobrou náladu v kolektivu přátel a nesmí proto chybět na žádném plese či večírku!

ObsahCena
0,7 l165 Kč

GRIOTTE 20% vol.

náhled produktu

Velmi lahodný, sladký likér s jemnou chutí a vůní višní zpříjemní nejen zimní večery, ale může být s úspěchem použit k přípravě zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů a velmi osvěžující je s ledovou tříští.

ObsahCena
0,5 l110 Kč

Mariana - lázeňský likér 33% vol.

ObsahCena
0,7 l180 Kč
 

Copyright © 2007 Lihovar a likérka Velká Polom, spol. s.r.o. e-mail: lihovar.polom@volny.cz | XHTML 1.0 Strict | CSS